Napísali o nás:

DSC_0875

“Spolupracovat s Kerida foto bylo pro nás jako mít jednu velkou párty s kamarády, co známe několik let. Lucinka a Maro jsou naprosto úžasní. Profesionální a osobní přístup nás oslovil již na první společné schůzce, takže bylo rozhodnuto. Nádherné fotografie a detaily, které vystihují nás oba v náš den D jsou nenahraditelné, užili jsme si spoustu legrace a focení bylo pro nás velkou zábavou. Jsme moc rádi, že se z nás stali přátelé a těšíme na další setkání i příležitosti k zachycení dalších vzpomínek. Určitě doporučejeme!”

Martina a Lukáš


077

“Focení s Kerida Foto pro nás bylo velice příjemné, pohodové a spontánní. Našim přáním bylo mít pár hezkých fotek. Aranžovaných i momentek bez starostí i našeho aktivního přičinění . Tak, abychom se mohli naplno věnovat rodině a přátelům. Místo toho pro nás Lucka a Marek vytvořili řadu nádherných fotografií, které zachytávají začátek našeho společného života a díky nímž budeme na tento den vzpomínat vždy raději.”

Ivanka a Martin


DSC_0032

“Byli jsme velmi spokojeni jak s přístupem obou fotografů, tak s výsledkem jejich práce. K organizaci celého focení přistupovali maximálně profesionálně a přirozeně zapadli mezi svatební hosty. Na fotkách se jim podařilo zachytit emoce a unikátní okamžiky tak, jak jsme si to představovali. Všichni naši známí nám fotografie chválí. Nezůstává než vřele doporučit služby této milé dvojice fotografů.”

Alexandra a Michal


svatby_z+m_595

“Veľmi pekne ďakujeme za úžasnú uvoľnenú atmosféru pri fotení a za skvelý prístup k našim svadobným hosťom a taktiež aj ku nám samotným. S Vašou tvorbou sme boli spokojní nielen my, ale i všetci, ktorým sme s hrdosťou fotky ukazovali a  i tí, ktorí sa na krásnych fotkách našli a preto by som chcela doporučiť tento milý párik všetkým, ktorí uvažujú o ich oslovení, pretože ich práca uspokojí aj najnáročnejšieho zákazníka. Zo srdca Vám želáme veľa úspechov a mnoho vydarených fotiek.”

S pozdravom Zuzka a Majo


svatby_p+f_495

“Spolupráci s tímto nápaditým párem vřele doporučujeme! Naše svatební fotky jsou mnohem lepší než jsme si kdy mohli představit. Focení byla velká zábava, pro všechny. A moc za to ještě jednou děkujeme. Až budeme 3 určitě si necháme od vás udělat další krásnou vzpomínku.”

Díky, novomanželé Holubovi-Břeclav